پاسخ به سوال: چرا سایتمون رو باید سئو یا بهینه کنیم؟

چرا سایتمون رو باید سئو یا بهینه کنیم؟ یکی از سوالاتی است که به صورت مکرر در سطح گوگل به دنبال پاسخ آن می گردند  همین سوالی است که مطرح شده است چرا که برخی از افراد با سئو و بهینه سازی سایت آشنایی ندارند و نمی توانند با آن ارتباط برقرار کنند به این دلیل که بعضی از کاربران احساس می کنند پس از طراحی سایت وب سایت در دسترس کاربران قرار گرفته و متقاضیان می توانند از خدمات و فروشگاه شما استفاده کنند.

چرا باید سایتمان را باید سئو کنیم؟ زمانی که شما به عنوان یک کاربر در سطح گوگل جستجو انجام می دهید باید این موضوع را به یاد داشته باشید که یک وب سایت با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت در این جایگاه قرار گرفته و بدون انجام سئو نمی توانید به این جایگاه دست پیدا کنید، همانطور که مستحضر هستید برای رسیدن به جایگاه و صفحه اول گوگل باید به صورت مستمر و مکرر فعالیت داشته باشید و علاوه بر حفظ فعالیت باید توسط متخصصین و افراد مجرب وب سایت شما سئو شود، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سوال چرا به سئوی سایت اهمیت بدهیم؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

چرا سایتمان را سئو کنیم؟

چرا سایتمون رو باید سئو یا بهینه کنیم؟ توضیح دهید

برای اینکه درک بهتری از این موضوع داشته باشیم باید این موضوع را خوب بدانیم که حضور در صفحه اول گوگل با توجه به کلمات سخت یا آسان هزینه های متفاوتی را شامل می شود، فرض کنید شما یک رستوران دارید و می خواهید در بهترین جای شهر تبلیغات انجام داده و بنر بزرگی را در آنجا مهیا کنید، قاعدتا با توجه به مکان و جایگاه خوب آن بنر هزینه ی تبلیغات نسبت به یک مکان کم تردد با ارزش گذاری B یا C بیشتر خواهد شد چرا که قرار است مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود هدایت کنید.

هزینه های سئو

چرا سایتمون رو باید سئو یا بهینه کنیم؟ و هزینه ی آن چقدر است؟ برای اینکه بتوان فروش و خدمات رسانی بالایی را تجربه کنید مطمئنا فقط نیاز به طراحی سایت ندارید بلکه این سئو وب سایت است که به شما در فروش بالا کمک خواهد کرد.

به طور کلی هزینه ی سئو را نمی توان تحت یک جدول یا یک فرمولی محاسبه کرد، تمام وب سایت هایی که در سطح گوگل مشاهده می کنید به یک اندازه هزینه نشدند به عنوان مثال شما عبارت خرید بلیت را با خرید بلیت اتوبوس از شیراز به اصفهان را مقایسه کنید که هر کدام وب سایت های متنوعی آورده که این سئو آن وب سایت در آن کلمه خاص را نشان می دهد.

هر چقدر کلمات انتخابی شما عمومی تر یا سخت تر باشد هزینه  آن بیشتر خواهد بود بنابراین زمانی که خواستار کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و هزینه ی بالا آوردن سایت بودید باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که در وهله ی اول وب سایت شما باید مورد بررسی قرار بگیرد، سپس با توجه به کلمات کلیدی انتخابی هزینه ی آن برآورد خواهد شد.

لازم به ذکر است که در این میان رقبای شما مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به اینکه چقدر زمان و هزینه برای آن لازم است را بررسی می کنیم، بررسی رقبا از مهم ترین بخش برای تعیین هزینه ی سئو شما خواهد بود، پیشنهاد می گردد اطلاعات تکمیلی و کامل تر را با استفاده از شماره تماس های قرار داده شده و راه های ارتباطی با مشاورین به دست آورده تا متخصصین و سئو کاران بتوانند توضیحات تخصصی تر را به شما ارائه دهند تا بتوانیم همکاری داشته باشیم.