همانطور که مستحضر هستید برای رسیدن به صفحه اول گوگل با سرعت بالا نیازمند گوگل ادز هستید تا به صفحه اول و حتی رتبه اول گوگل برسید، شاید از گوگل ادز (Google Ads) یا گوگل ادوردز (Google Adwords) با سرعت بسیار بالا به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید و این شاید خبر خوشی برای شما باشد چرا که اگر قرار باشد به صورت ارگانیک به صفحه یک گوگل دست پیدا کنید باید راه بسیار طولانی را طی کرده و مانند بسیاری از وب سایت ها که برای کلمات خود بسیار زحمت کشیده اند عمل کنید اما از آنجایی که بسیاری از کسب و کار ها به دنبال راه سریع تر برای رسیدن به صفحه یک گوگل هستند می توانید از روش تبلیغات گوگل ادوردز  استفاده کنید.

گوگل ادز چیست؟

برای اینکه درک بهتری از گوگل ادز داشته باشیم بهتر است در مورد آن توضیح کوتاهی دهیم، به طور کلی تبلیغات گوگل ادز یک سیستم تبلیغاتی است که توسط ابزارهای گوناگون گوگل انجام می شود تا مشتریان بتوانند با استفاده از تبلیغات در موتور جستجوگر گوگل دیده شوند. می تواند زمینه فروش بالا و ارائه خدمات را برای شما فراهم کند.

نحوه سفارش از گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یکی از خدمات گوگل است که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را در صفحه اول گوگل تبلیغ کنید، زمانی که تبلیغات گوگل انجام می دهید به ازای کلیک می توانید میزان ماندگاری در صفحه نخست گوگل را مشخص کنید و اگر در وب سایت محصولاتی را به فروش می رسانید می توانید با ساده ترین روش فروش بسیار بالا را تجربه نمایید.

اگر از تبلیغات گوگل استفاده کنم سایتمان بلاک می شود؟

بسیاری از افراد این سوال را از مجموعه آمینا گروپ می پرسند که آیا از تبلیغات گوگل ادز استفاده کنم سایت ما بلاک می شود؟ شاید برخی از وب سایت ها از دلار ارزان تر برای خرید اکانت گوگل استفاده می کنند که به آن دلار سیاه گفته می شود اما گوگل پس از مدتی دور زدن را فهمیده و در دراز مدت وب سایت شما را بلاک می کند اما اگر قرار باشد همه چیز روتین و قانونی دنبال شود این مشکلات را نخواهید داشت.

هزینه تبلیغات در گوگل ادز به چه صورت است؟

ساخت اکانت در گوگل ادز رایگان است و بابت ثبت نام هزینه ای از شما دریافت نمی شود اما اگر بخواهید کلیک خریداری کنید به ازای هر کلیک از شما هزینه دریافت خواهد شد اما مهم ترین بخش به هزینه بر می گردد که تعرفه های گوگل چقدر است؟ همانطور که مستحضر هستید شما برای سئو کلمات را در اختیار سئو کاران قرار می دهید و آن ها با توجه به سختی کلمات تعرفه ای را پس از بررسی ها در اختیار شما قرار می دهند و این موضوع در تبلیغات گوگل هم صادق است چرا که هر چقدر کلمات شما سخت تر و عمومی تر باشد قیمت رزرو آن بیشتر خواهد بود، بنابراین اگر کلمات مناسب انتخاب کرده باشید می توانید از هزینه های جانبی خود بکاهید.

گوگل ادز

مشاوره رایگان جهت رزرو تبلیغات گوگل ادز

شاید بسیاری از افراد نیازمند برقراری ارتباط برای کسب اطلاع بیشتر باشند تا با مشاوره رایگان بتوانید تبلیغات خود را آغاز کنید و به صفحه اول گوگل برسید، این فرصت استثنایی را از دست ندهید و خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید.

این مجموعه می تواند یکی از گزینه های اصلی شما باشد چون بسیاری از کسانی که به این مجموعه رجوع کردند نتیجه بسیار خوبی گرفتند و توانستند مشتریان و مخاطبان هدفمند خود را به سمت خود جلب نمایند.

چرا برخی از سایت هایی که تبلیغات می دهند در رتبه اول قرار نمی گیرند؟

بسیاری از وب سایت ها از لحاظ گوگل استاندارد لازم را ندارند و زمانی که تبلیغات گوگل انجام می دهید مشاهده می کنید که شما در لینک آخر صفحه اول یا در صفحه دوم هستید، پیشنهاد می گردد برای جلوگیری از این عمل وب سایت خود را بروز کرده و از وب مستر های حرفه ای جهت بروز کردن وب سایت کمک بگیرید و صفحه تبلیغات خود را مانند وب سایت هایی که در سطح گوگل مشاهده می کنید بروز کنید، زمانی که سایت شما آماده دریافت تبلیغات شد با گروه آمینا تماس بگیرید تا پس از تایید سفارش تبلیغات گوگل ادوردز شما آغاز شود.