تبلیغات نمایشی (CPM) چیست؟ همانطور که مستحضر هستید روش های مختلفی به منظور تبلیغات وجود دارند که با استفاده از آن می توانید خود را در معرض دید و مخاطبان قرار دهید و کاربران هدفمند خود را به سمت خود جذب نمایید، به طور کلی شغل و کسب و کار شما برای انتخاب یکی از آن ها بسیار مربوط است و باید قبل از اینکه تبلیغات نمایشی یا سایر روش ها را انتخاب کنید در مورد آن ها اطلاعات به دست بیاورید تا بهترین بازدهی را از تبلیغ به دست بیاورید و برند شوید.

تبلیغات نمایشی (CPM) یا Cost Per Mile به عنوان یک نوع تبلیغ کلیکی شناخته می شود که به ازای هزینه ای که برای دیده شدن پرداخت می کنید تبلیغ شما قابل رویت خواهد بود، به طور کلی اگر بخواهیم تبلیغات نمایشی (CPM) را با کلیکی مقایسه کنیم باید بدین صورت بگوییم که شما در تبلیغات به صورت کلیکی به ازای هر کلیک از پنل شما هزینه کم می شود اما در تبلیغات مربوط به نمایشی اگر کاربری تبلیغ شما را بازدید کند از پنل شما هزینه کسر می شود، بنابراین با استفاده از یک توضیح مختصر تفاوت بین این دو تبلیغ را متوجه شدیم و این روش یکی از روش های سنتی در بحث تبلیغ می باشد پیشنهاد می گردد تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید یا با مشاورین مربوطه ارتباط بگیرید.

هدف از تبلیغات نمایشی (CPM) چیست؟

تبلیغات نمایشی مزیت هایی به همراه دارد که در ادامه می توانید با آن آشنا شوید که ما به صورت مختصر می توانیم آن ها را خدمت شما اعلام کنیم تا قبل از اخذ مشاوره تا حدودی نسبت به آن اشراف پیدا کنید که می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد که عبارت است از:

  1. زمانی که تبلیغات شما براساس دیداری و دیده شدن باشد مطمئنا از لحاظ برندینگ برای مجموعه ی شما بسیار مفید خواهد بود، در اصل هدف از انجام این تبلیغات این است که برند شما به وسیله ی مخاطبین شما دیده شده و شناخته شود و انجام این تبلیغ می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای شما باشد چرا که مطمئن خواهید شد که تبلیغ دیده شده و به ازای هر بازدید از حساب کاری شما هزینه کسر می شود و چون پیشفرض بر روی هزار نفر است ( Cost Per Mile) مطمئنا نوید خبرهای خوش برای شما خواهد بود.
  2. به دلیل دیده شدن به وسیله ی کاربران مختلف و هدفمند می توانید در میان ذهن افراد مانده و اگر خدمات خوبی را ارائه دهید با استفاده از این روش می توانید فروش بسیار خوبی را تجربه نمایید و سودآوری و فروش شما دو برابر خواهد شد چرا که تبلیغات به مخاطب هدفمند شما نمایش داده می شود و احتمال مشتری شدن آن وجود دارد، بنابراین اگر تا به اینجای کار نسبت به انجام تبلیغات شک داشتید ما این روش را به شما پیشنهاد می کنیم تا روند برندسازی شما تکمیل شود.
  3. یکی از مزیت های استفاده از CPM این است که حتما بازدید از تبلیغ شما باید به هزار کاربر برسد و این می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد که این تعداد افراد می توانند از برند شما بازدید به عمل بیاورند.
  4. اگر در اندیشه برندسازی هستید انجام تبلیغات CPM می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد البته باید این موضوع را خدمت شما عرض کنیم که به طور کلی روش های متعددی برای برند شدن وجود دارد که متداول ترین آن ها بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل به صورت ارگانیک و با کلمات کلیدی است که شما بر روی آن کار می کنید.

اخذ مشاوره رایگان در خصوص انتخاب نوع تبلیغات

بسیاری از افراد به دنبال این هستند که با استفاده از مشاوره بتوانند بهترین راه را برای رسیدن به جایگاه اصلی و اول گوگل و همچنین برندسازی برگزینند ما می توانیم با استفاده از تجارب خود شما را در این زمینه راهنمایی نماییم تنها کافی است که با شماره تماس های ذکر شده ارتباط گرفته و مشکلات خود را مطرح نمایید.

برای رسیدن به موفقیت نیازمند تلاش و کوشش و کمی صبر است که اگر می خواهید خیلی زود به آنچه که مدنظر شماست دست پیدا کنید لازم است که با استفاده از تبلیغات صحیح و برنامه ریزی شده به این امر مهم دست پیدا کنید، این موضوع باعث می شود که خیلی زود تر از روش ارگانیک به جواب برسید اما همانطور که مستحضر هستید می توانید با استفاده از روش ارگانیک و طبیعی پس از مدتی بدون هیچگونه سرمایه ای قادر خواهید بود وب سایت خود را در معرض دید مخاطبان و کاربران هدفمند خود قرار دهید و این موضوع برای شما بسیار خوشحال کننده خواهد بود، بنابراین اگر تا به الان برای دیده شدن و فروش بیشتر برنامه ی ویژه ای نداشتید می توانید همین حالا با مشاورین آمینا گروپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.