صفحه اول گوگل

چگونگی دستیایی به صفحه اول گوگل

اگر سایتمون در صفحه اول گوگل باشد چه مزایایی دارد؟  این سوالی است که بسیاری از افراد در سطح گوگل به دنبال پاسخ آن هستند که چرا یک مجموعه پس از طراحی سایت موضوع صفحه نخست گوگل را به ما پیشنهاد می دهد. همانطور که مستحضر هستید برای اینکه در میان مخاطبان هدفمند خود دیده شوید نیازمند این هستید که در میان کسانی که کلمات کلیدی شما را جستجو می کنند دیده شوید و به هدف خود دست پیدا کنید، برای مثال شما فروشگاه لباس یا کیف و کفش دارید، زمانی که با کلمات کلیدی مانند خرید لباس یا کیف بالا باشید کسانی که سایت شما را در گوگل مشاهده می کنند می توانند با شما ارتباط گرفته و در صورت وجود محصول با سلیقه ی مشتری از شما خرید کنند.

اگر برای پاسخ  و جواب قانع کننده ای برای این سوال دارید با آمینا گروپ باشید تا اطلاعات تکمیل تری را در اختیار شما قرار دهیم.

پاسخ به سوال: مزایایی صفحه اول گوگل

افرادی که برای خرید یک محصول یا نیاز به خدماتی در سطح گوگل جستجو می کنند مطمئنا در صورت نیاز به آن خدمات یا کالا آن را از شما به صورت آنلاین خرید می کنند و این یک خبر خوش برای شما می باشد چرا که می توانید فروش بسیار بالایی را تجربه نمایید.

همانطور که مستحضر هستید امروزه بیشتر افراد به مجازی و دنیای اینترنت وارد شده اند و از فضای حقیقی فرار می کنند این موضوع تا حدی تشدید پیدا کرده که بیشتر خریدها امروزه اینترنتی شده و کمتر کسی به صورت حضور در محل خرید انجام می دهد، حتی کسانی که در حال حاضر فروشگاه دارند از طریق گوگل فروش بالاتری نسبت به مشتریان حضوری تجربه می کنند، به همین دلیل است که افراد های زیادی به دنبال رسیدن به صفحه اول گوگل هستند.

دیده شدن سایت در صفحه اول گوگل

مزیت رسیدن به صفحه اول گوگل این است که بیشتر از هر فرد یا شرکت دیگری مخاطبان بسیار زیادی دارید و چون خدمات شما به صورت حرفه ای ارائه می شود و سایت زیبایی دارید می توانید فروش بسیار بالایی را نسبت به فروشگاه هایی که صرفا به صورت سنتی فعالیت می کنند داشته باشید و قاعدتا یک تجربه بسیار لذت بخش برای شما خواهد بود.

چگونگی دستیابی به صفحه اول

به طور کلی به دو صورت می توان به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید.

  1. به صورت ارگانیک یا سئو و بهینه سازی
  2. با استفاده از تبلیغات یا گوگل ادوردز (Google Ads)

اما باید این موضوع را خوب بدانید که برای رسیدن به نتایج اول گوگل به صورت ارگانیک باید بسیار تلاش کرده و سختی های بسیار زیادی را تحمل کنید اما همانطور که همه ی ما می دانیم پس از رسیدن به صفحه اول می توانید نتیجه را مشاهده کرده و درآمد خود را بررسی کنید.

مزیت حضور وب سایت در صفحه یک گوگل به شرح زیر است:

  • فروش بالا.
  • برند شما شناخته می شود.
  • در صورت اسم و رسم دار شدن می توانید تبلیغات پذیرش کرده و کسب درآمد کنید.
  • اگر خدماتی که ارائه می دهید کیفیت لازم را داشته باشید به راحتی می توانید شعبه های خود را تاسیس کنید.
  • در بلند مدت اگر موفق به کسب مقاوم اول گوگل شوید می توانید با مقرون به صرفه ترین هزینه و بدون هیچگونه سرمایه ای فروش بالایی را تجربه کنید.
  • کسب اعتبار بیشتر در بازار و در اولویت بودن جهت سفارش.
  • کسب درآمد بسیار بالا.

قدم اول: بهینه سازی و سئو

برای اینکه به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید در وهله ی اول باید وب سایت خود را سئو و بهینه کنید، هر وب سایتی بسته به نوع درخواست کلمه کلیدی و همچنین محتوای آن هزینه ی متفاوتی دارد و نمی توان هزینه های یک وب سایتی که قصد دارد با یک کلمه کلیدی عمومی مانند خرید لباس را با وب سایتی که قصد دارد با کلمه کلیدی خرید لباس دخترانه در منطقه یک تهران را مقایسه کرد، مطمئنا کلمه هایی که عمومی تر هستند هزینه های بالاتری شامل می شود، البته نباید این موضوع را فراموش کنید که برای رسیدن به این جایگاه باید تلاش بسیار زیادی کنید و هزینه ی تبلیغات و سئو کار را بپردازید.

مشاوره برای حضور در صفحه اول

با توجه به اینکه هر وب سایت نیاز به بررسی توسط متخصصان سئو کار دار تا برآورد هزینه داشته باشند به همین دلیل در ابتدا باید با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده تا توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه شود، بنابراین پیشنهاد می گردد که با مشاورین و متخصصین آمینا گروپ ارتباط برقرار کرده تا با استفاده از آن بتوانیم ارتباط تکمیلی را خدمت شما ارائه دهیم، مطمئنا زمانی که به صفحه اول گوگل دست پیدا می کنید لذت فروش آن بسیار بیشتر از خرید مشتریان حضوری است.