طراحی سایت

طراحی وب سایت چیست؟

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، تبلیغات از طریق متد های قدیمی کمرنگ تر شده و تبلیغات رسانه ای و بیزینس های آنلاین طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. طراحی وب سایت نیز لازمه ی هر دیجیتال مارکتینگ می باشد، تا با آن سایت کار خود را به کاربران عرضه کرده و بتواند جذب مشتری کند. طراحی سایت در واقع ترکیبی از خلاقیت، نوآوری، علم و تجربه می باشد که با هماهنگ سازی آن با گرافیک می توان زیبا سازی ظاهری سایت را نیز تامین کرد.

ارزش طراحی سایت در چیست؟

روزانه بیش از صدها سایت طراحی می شوند که تعداد بسیاری از آنها می توانند رقیب کاری شما باشند به همین سبب طراحی اختصاصی و منحصر به فرد هر سایت برگ برنده مدیر سایت محسوب می شود.

هرچه سایت هدفمندتر و حاوی گرافیک بهتری باشد برای مخاطب جذابیت بیشتری خواهد شد. البته آیتم های دیگری نیز برای طراحی سایت وجود داشته که اهمیت بالایی دارند ولی در نگاه اول طراحی و گرافیک قابل توجه است.

انواع وب سایت

سایت شرکتی

سایت های شرکتی مطابق سلیقه کارفرما و هدف گذاری های شرکت طراحی می شوند تا با جذب بازدیدکنندگان و تبدیل آن ها از بازدید کننده به مشتری سبب کسب درآمد شرکت شوند.

سایت فروشگاهی

با روی کار آمدن فروشگاه های آنلاین و ایجاد بستر راحت تر برای خرید، اکثر فروشگاه ها بخشی از فروش خود را به فروش آنلاین اختصاص دادند.

لازمه ی فروش آنلاین طراحی یک وب سایت فروشگاهی مناسب است که محصولات را به بهترین شکل چیدمان کرده و زمینه ی خرید آسان تر را برای مشتری فراهم کند.

طراحی وب سایت با آمینا گروپ

برای ورود تجارت خود از بازار سنتی به بازار نوین تجارت الکترونیک نگران نباشید. حال که با ارزش دیجیتال مارکتینگ آشنا شدید برای پیشی گرفتن از رقبا باید ورود به بازار دیجیتال مارکتینگ را جدی بگیرید.

نگران نباشید آمینا گروپ این بستر را برای شما فراهم خواهد کرد.

آمینا گروپ ، مجموعه ای تخصصی با کادر حرفه ای، با تجربه و جوان از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت آغاز کرده است و این تضمین را به مشتریان خود خواهد داد که سایت مورد نظر آن ها را به بهترین شکل و هماهنگ با رعایت نمودن پارامترهای سئو طراحی کند.

راهکار های آمینا برای طراحی اصولی وب سایت

طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای روز

تیم آمینا طراحی های خود را مطابق با استاندارد های جهانی و آخرین تغیرات الگوریتم های گوگل انجام می دهد تا سایت مورد نظر مورد تایید موتورهای جست وجوگر قرارگیرد و از لحاظ سئو و بهینه سازی دچار مشکل نباشد.

استفاده از گرافیک عالی

هارمونی رنگ ها، تصویر شناسی و فرم قرار گرفتن مطالب در سایت از موارد مهمی می باشد که در تخصص گرافیست ها بوده و توجه به آن ها الزامی است.

طراحی ریسپانسیو

علاوه بر کامپیوتر ها باید به موبایل ها و تبلت ها نیز توجه کرد، با استفاده روز افزون مردم از گوشی های همراه سایت ها باید به گونه ای باشند که در موبایل ها و تبلت ها نیز بدون مشکل و به شکل دلخواه باز شوند.

جالب است بانید بیش از 50 درصد بازدیدها از طریق موبایل و تبلت می باشد.

Page Speed یا سرعت سایت

سرعت سایت  نیز از دیگر موارد مهمی می باشد که در طراحی سایت نیازمند توجه است. هرچه سایت سبک تر و تعداد ریکوئست های آن کمتر باشد سرعت سایت نیز بالطبع بالاتر خواهد بود.

هزینه طراحی وب سایت

هزینه های طراحی وب سایت در هر سایت کاملا متفاوت می باشد و بسته به خواسته ی کارفرما دارد که از پوسته های آماده استفاده شود یا سایت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد باشد.

از دیگر آیتم هایی که به هزینه ی وب سایت می افزاید خلاقیت و نوآوری در طراحی صفحات سایت می باشد. در طراحی وب سایت اکثر ایده پردازی ها قابل اجرا می باشند و هر مقدار ایده نوتر و خاص تر باشد اجرای آن سخت تر و هزینه طراحی آن بالاتر است.